Stanowisko pracy:
 

OFERTY PRACY

Praca: Inżynier Sprzedaży - automatyka przemysłowa.


Dla naszego Klienta, zagranicznego integratora z obszaru automatyki i robotyki, poszukujemy Inżyniera Sprzedaży (praca na obszarze 1/4 Polski, uzależniona od miejsca zamieszkania Kandydata).
Inżynier Sprzedaży - automatyka przemysłowa.
Wymagania i zakres obowiązków:
 • Doświadczenie w pracy na stanowisku handlowym, związanym z automatyką/elektroniką/robotyką lub innymi rozwiązaniami, dedykowanymi do przemysłu.
 • Chęć do nauki zagadnień technicznych i zorientowanie na cel.
 • Umiejętność pracy pod presją czasy.
 • Realizacja założonych celów sprzedaży.
 • Komunikatywna znajomość języka angielskiego, umożliwiająca uczestnictwo w szkoleniach.
 • Gotowość do podróży i prowadzenia spotkań z Klientami.
 • Gotowość do tworzenia raportów z realizowanej pracy i umiejętność samodzielnej organizacji czasu pracy (praca. Trybie Home office lub w Biurze (do ustalenia).
Oferujemy:
 • Pracę w stabilnej organizacji o ugruntowanej pozycji w Europie.
 • Możliwość rozwoju w szeroko rozumianej automatyzacji przemysłu (rozwiązania zrobotyzowane - stacjonarne i mobilne, budowa maszyn i linii przemysłowych, bezpieczeństwo maszynowe i inne).
 • Pracę zdalną w trybie Home office (zależnie od miejsca zamieszkania) z możliwością uczestnictwa w wydarzeniach branżowych w Europie.
 • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawowe w przedziale 6000-12000zł brutto, uzależnione od posiadanego doświadczenia w sprzedaży elementów automatyki dla Klientów przemysłowych) podstawa+prowizje od sprzedaży oraz wszelkie potrzebne narzędzia pracy, w tym samochód służbowy z możliwością wykorzystywania do celów prywatnych.
 • Pracę w dobrej, koleżeńskiej atmosferze.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
APLIKUJ TERAZ

Najnowsze oferty pracy

Specjalista do spraw marketingu i handlu

Powiatowy Urząd Pracy w Nysie
opolskie/ Nysa

wg programu Wymagania inne: wymagania: wykształcenie min. średnie, kierunek public relation, marketing, social media, w trakcie studiów kandydat: BRAK Staz 6 miesięczny Gwarancja zatrudnienia 4 mies, pełny etat Program POWER/RPO
Dodane: dzisiaj

R Developer

ASTEK Polska
opolskie/

R Developer (0,5 fte) poszukiwany !! 100 % zdalnie Stawka: do 112,5 zł/h netto + VAT / B2B Wymagania: Umiejętności programowania w języku R i udokumentowane doświadczenie w tworzeniu pakietów / bibliotek zgodnie z najlepszymi praktykami...
Dodane: dzisiaj

DevOps Engineer

ASTEK Polska
opolskie/

Salary B2B: up to 960 PLN net/day + VAT (or Job contract) Location: 100% remote As a DevOps Engineer you will work as an integral part of our Cloud DataOps team for a big foreign pharmaceutical client. You will be responsible for: Cloud-based...
Dodane: dzisiaj

Stolarz

Powiatowy Urząd Pracy w Oleśnie
opolskie/ Olesno

Zapoznanioe sie z przepisami i regulaminem organizacyjnym pracy. Rozróżnanie rodzajów materiałów drzewnych stosowanych przy pracy. Obsługa urządzeń pneumatycznych do obróbki drewna. Obsługa urządzeń elektrycznych. Pomoc przy obsłudze...
Dodane: dzisiaj