OFERTY PRACY

Praca: Spawacz MAG - TIG

Ogłoszenie numer: 2305563, z dnia 2019-02-19

R+S Group Sp. z o.o. jest prowadzonym przez właścicieli rzemieślniczym przedsiębiorstwem usługowym w zakresie techniki budownictwa, techniki statków oraz przemysłowej, które funkcjonuje na terenie całych Niemiec.

Ze względu na nasze kwalifikacje możemy towarzyszyć naszym Klientom w całym etapie realizacji aż do momentu uzyskania kompletnie funkcjonalnego wyposażenia.

W naszych 34 oddziałach w siedmiu krajach oferujemy naszym 3600 Pracownikom różnorodne zadania na wielu projektach. Przy tym jesteśmy skupieni na indywidulanym rozwoju fachowym i osobistym Pracowników tak aby przygotować ich na wyzwania zawodowe dnia codziennego.

Spawacz MAG - TIG

Miejsce pracy: opolskie

Opis stanowiska

  • Praca na terenie Niemiec
  • Spawanie MAG oraz TIG (AD2000);
  • Praca zgodnie z rysunkiem technicznym.

Wymagania

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego – wymóg konieczny;
  • Doświadczenie min 2 lata na ww. stanowisku pracy;
  • Mile widziane wykształcenie kierunkowe;
  • Prawo jazdy kat. B i Auto;
  • Umiejętność pracy w zespole i wytrzymałość;
  • Samodzielność i staranność.

Oferujemy

  • Ponad 28 lat doświadczenia w usługach HR;
  • Bezpieczną i interesującą pracę ze stałą umową o pracę;
  • Terminowe wynagrodzenie, od 17€ / h.
    • + Dieta 10 € / dzień + zwrot koszów podróży do Polski 70,00 €;
    • + Dieta 13 € / dzień;
    • + Pełna dieta 43 € / dzień (pomagamy również znaleźć pokój)
  • Opłacone zakwaterowanie przez Pracodawcę, zapewnione przez cały okres zatrudnienia - pokoje 1 osobowe z dostępem do kuchni (z wyjątkiem pełnowymiarowej diety);
  • Płatne nadgodziny, powyżej 40 godziny +25%, powyżej 48,5 godziny +50%
  • Dodatki urlopowe oraz bożonarodzeniowe;
  • Bezpłatne, indywidualne dokształcanie w wewnętrznym centrum szkoleniowym;
  • Organizację kursów języka niemieckiego;
  • Premię jubileuszową zależną od stażu pracy;
  • Wysokiej jakości, bezpłatne ubranie robocze, osobiste wyposażenie ochronne, oraz skrzynkę narzędziową;
  • Ubezpieczenie socjalne i zdrowotne dla Pracownika i jego Rodziny;
  • Dofinansowanie przedszkola do 30 € miesięcznie;
  • Pomoc w kontaktach z władzami w Niemczech;
  • Premię za polecanie nowego pracownika - 500 €;
  • Nasze rodzinne środowisko z indywidualną opieką w miejscu pracy.