OFERTY PRACY

Kierowca kat. C zastępczy

REMONDIS Medison to przedsiębiorstwo oferujące kompleksowe rozwiązania w zakresie gospodarki odpadami medycznymi i weterynaryjnymi.

Obecnie Grupa REMONDIS działa w 34 krajach świata. Dysponuje siecią 450 własnych instalacji i zatrudnia 30.600 pracowników. Rocznie REMONDIS zbiera, przetwarza i sprzedaje w przybliżeniu 30 milionów  ton surowców.

Miejsce pracy: Opole
Nr ref.: 772019
Opis stanowiska:
  • Obsługa placówek medycznych ze wskazanego terenu polegająca na odbieraniu odpadów oraz przekazywaniu ich do miejsca unieszkodliwienia,
Wymagania:
  • Prawo jazdy kat. B i C;
  • Karta kierowcy;
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • Mile widziane uprawnienia ADR;
  • Dyspozycyjność;
  • Rzetelność;
  • Komunikatywność;
  • Niekaralność;
  • Preferowane miejsce zamieszkania woj. śląskie, małopolskie, lubuskie, opolskie, wielkopolskie
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie;
  • Zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin;
  • Niezbędne narzędzia pracy;
  • Możliwości rozwoju i szkolenia.