OFERTY PRACY

Pracownik w Dziale Warzywa / Owoce

Miejsce pracy: Zawada
Docenimy cię za to, że:
  • dostrzegasz i reagujesz na potrzeby klientów,
  • jesteś zaangażowany i działasz odpowiedzialnie,
  • lubisz gdy ciągle coś się dzieje,
  • potrafisz pracować w zespole.
Twoje zadania:
  • zapewniasz komfort zakupów i dobrą obsługę klientów,
  • realizujesz różnorodne zadania – u nas każdy dzień jest inny,
  • dbasz o wygląd działu i dostępność produktów na półkach,
  • tworzysz przyjazną atmosferę.
Mamy dla Ciebie:
  • stabilne zatrudnienie: umowę o pracę, umowę na czas nieokreślony już po pół roku,
    możliwość dostosowania wymiaru etatu,
  • pracę w systemie zmianowym,
  • zniżkę na zakupy w Carrefour od pierwszego dnia pracy,
  • szkolenia zawodowe i specjalistyczne,
  • wsparcie, jakiego potrzebujesz: prywatną opiekę medyczną (pakiet badań i konsultacji finansowany przez pracodawcę), ubezpieczenia na życie, wyprawki dla dzieci, bony świąteczne, kartę MultiSport, świadczenia socjalne, konkursy motywacyjne,
  • pracę z perspektywami w firmie działającej w Polsce ponad 20 lat.

Przesłanie do Carrefour Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (Carrefour) danych osobowych w zakresie szerszym, niż określony w Kodeksie pracy, stanowi zgodę na przetwarzanie tych danych przez Carrefour w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego. Zgodę możną wycofać w dowolnym czasie korzystając z adresu mailowego carrefour@galluppolska.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem

Najnowsze oferty pracy

Kierownik obsług technicznej

GENERAL PROPERTY SP. Z O.O.
opolskie/ Nysa

który będzie odpowiedzialny za realizację umowy w zakresie technicznego zarządzania nieruchomością komercyjną Kandydat na to stanowisko będzie odpowiedzialny za:budowanie i realizację wizji obsługi nieruchomości zgodnie z...
Dodane: dzisiaj

Technik Obiektu

Jeśli chcesz odpowiadać za: eksploatację infrastruktury technicznej nieruchomościbieżącą konserwację i utrzymanie techniczne nieruchomościwykonywanie przeglądów eksploatacyjnych oraz napraw urządzeń i instalacji: grzewczych,...
Dodane: dzisiaj

Cash Application Specialist with French

COGNIZANT TECHNOLOGY SOLUTIONS POLAND SP Z O O

Assure the timely and accurate application of customer paymentsReconcile daily cash receipts posted to system generated batch totalsDaily monitoring and research of unapplied cashIdentify and flag short paysCommunicate impact of customer payment...
Dodane: dzisiaj

Tynkarz

PersonalPilot

montaż systemów fotowoltaicznych na dachach i ścianach zewnętrznychznajomość języka niemieckiegodoświadczenie na ww. stanowiskuprawo jazdy kat. B