OFERTY PRACY

Młodszy analityk ds. rozliczeń

B.P.O. Poland jest firmą świadczącą kompleksowe usługi dla Klientów na całym świecie. Obszar naszych działań obejmuję usługi w zakresie zaawansowanych rozwiązań IT, analiz biznesowych, logistyki, obsługi klientów, e-commerce, marketingu i reklamy.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy prowadzimy poszukiwania osób do nowego działu obsługi klienta, poszukujemy energicznych i zmotywowanych, nastawionych na rozwój i realizację własnych celów osób lubiących pracę z ludźmi.

W chwili obecnej do naszego zespołu poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Aktywna rozbudowa portfolio partnerów biznesowych oraz budowanie relacji i współpraca z obecnymi partnerami;
  • Analiza rynku i poszukiwanie nowych możliwości rozwoju sieci dystrybucji;
  • Analiza finansowa współpracy z Partnerami;
  • Współpraca z innymi obszarami firmy w ramach określania strategii rozwoju sieci partnerów.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość Excel - MUSISZ ZNAĆ FUNKCJE: wyszukaj.pionowo(); suma.warunków(); jeżeli; licz.jeżeli; czy.liczba(); fragment.tekstu(); zaokr().
  • Używanie skrótów klawiszowych, formatowanie komórek, dodawanie napisów, operacje na wartościach „prawda” i  „fałsz”, filtrowanie warunkowe za pomocą własnej reguły;
  • podstawowa znajomość dowolnego dialektu SQL - select, update, where, join, group by, sum, count, having, operatory: and, or, in <, >, < >, =, like, between;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, zarówno w mowie jak i w piśmie, co najmniej na poziomie B2 – warunek konieczny;
  • Zdolność analitycznego myślenia – warunek konieczny;
  • Zdolność do rozwiązywania sytuacji problematycznych;
  • Wysoka komunikatywność;
  • Samodzielność;
  • Dociekliwość, wytrwałość, drobiazgowość i rzetelność;
  • Otwartość na zmiany i umiejętność dostosowania się do dynamicznego środowiska;
  • Mile widziana znajomość obsługi VBA i PowerBI.

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznym środowisku z twórczymi ludźmi;
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w wielokulturowej firmie;
  • Możliwość realizowania własnych projektów;
  • Rozwój swoich umiejętności oraz realną szansę awansu – nasze przedsiębiorstwo wciąż się rozwija i poszerza swoją działalność, dzięki czemu każdy ma szansę na rozwijanie swoich umiejętności oraz udział w ciekawych projektach,
  • Biuro w centrum Warszawy.

Nie czekaj - daj nam się poznać - aplikuj!

Gwarantujemy:
  • świetna lokalizacja
  • prywatna opieka medyczna
  • parking rowerowy
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • karta sportowa
  • elastyczne godziny pracy
  • owocowe wtorki
  • kawa i herbata