OFERTY PRACY

Kierownik serwisu

Partner Serwis świadczy usługi w zakresie szeroko rozumianego serwisu przemysłowego. Od 2002 roku wspieramy naszych Klientów w obszarze remontów, modernizacji, konserwacji oraz utrzymania ruchu maszyn i urządzeń. Realizujemy projekty dla znanych marek wpływając na prężny rozwój naszej firmy.

W związku z uruchomieniem nowego oddziału firmy Partner Serwis poszukujemy kandydatów na stanowiska:

Miejsce pracy: Chorula
Zakres obowiązków:
  • organizacja i realizacja prac serwisowych,
  • zarządzanie pracą kilkunastoosobowego zespołu, delegowanie zadań, nadzór nad jakością, terminowością wykonywanych prac,
  • odpowiedzialność za realizację budżetu oddziału,
  • kontrola i rozliczanie stanów materiałowych, zakresów wykonania prac i odbiorów,
  • kontakt z Klientami w zakresie prowadzonych prac,
  • współpraca z innymi działami (kontroling, księgowość, administracja).
Nasze oczekiwania:
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem serwisującym maszyny elektryczne, pompy, przekładnie dla przemysłu (utrzymanie ruchu wewnętrzne lub zewnętrzne),
  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: elektryka, mechanika, energetyka),
  • doświadczenie w organizacji pracy serwisu przemysłowego,
  • umiejętność rzetelnego dokumentowania przebiegu robót oraz rozliczania podwykonawców,
  • duża komunikatywność, umiejętność współpracy ze zleceniodawcami i podwykonawcami,
  • prawo jazdy kat.B.
W zamian proponujemy Ci:
  • stałą pracę oraz stabilne zatrudnienie bez pośredników,
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i motywujący system premiowy,
  • możliwość realizacji ciekawych projektów,
  • możliwość rozwoju zawodowego i wsparcie w podnoszeniu kwalifikacji,
  • niezbędne narzędzia pracy, w tym auto służbowe do użytku prywatnego,
  • pakiet benefitów (kartę Multisport, dofinansowanie wypoczynku, szkoleń, kursów, studiów, nieoprocentowane pożyczki, bilety do kina),
  • PARTNERską atmosferę pracy.
Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Partner Serwis Sp. z o.o. z siedzibą w Elblągu, ul. Stoczniowa 2. Dane zawarte w dokumentach aplikacyjnych przetwarzane będą dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji a także - w przypadku wyrażenia zgody - dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Informujemy o prawie dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, a Kandydat ma prawdo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie.

Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych poniższej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przesłanych przeze mnie dokumentach, niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji prowadzonego obecnie lub w przyszłości przez firmę Partner Serwis Sp. z o.o., 82-300 Elbląg, ul.Stoczniowa 2 (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.). Zgoda na przetwarzanie moich danych obejmuje także przetwarzanie tych danych w przyszłości, o ile nie zmieni się cel ich przetwarzania. Oświadczam, że jestem świadomy(a) dobrowolności udostępnienia moich danych osobowych oraz że zostałem(am) poinformowany(a) o prawie wglądu do moich danych osobowych oraz do ich poprawiania”.