OFERTY PRACY

Praca: Full Stack Developer

Dział Rozwiązań Administracji Terenowej zajmuje się utrzymaniem i rozwojem systemów dedykowanych dla Administracji Terenowej. Będziesz miał możliwość nauki od wysokiej klasy specjalistów oraz uczestnictwa w ciekawych projektach obejmujących wdrożenia w całej Polsce.

Full Stack Developer

Twoje codzienne zadania:

  • udział w pracach projektowych i programistycznych związanych z rozwojem i utrzymaniem systemów informatycznych zgodnie z otrzymanymi wymaganiami,
  • udział w pracach rozwojowych i integracyjnych,
  • stała współpraca z różnymi zespołami firmy (programiści, testerzy, architekci, opiekunowie produktów, kierownicy projektów),
  • tworzenie dokumentacji technicznej.
Szukamy osoby, która:
  • posiada min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • posiada doświadczenie w technologiach back-end (Java, PHP, C#),
  • posiada doświadczenie w technologiach front-end (Angular, TypeScript, HTML5),
  • posiada znajomość relacyjnych baz danych.
Mile widziane byłoby gdyby osoba, której szukamy:
  • posiadała doświadczenie w projektowaniu aplikacji internetowych,
  • posiadała doświadczenie w pracy z Oracle DB i PL/SQL,
  • znała system kontroli wersji Git/GitLab.
Oferujemy:
  • Dodatki:
    • Karta sportowa
    • Owoce
    • Dofinansowanie wypoczynku
    • Fundusz kulturalny
  • Rozwój zawodowy:
    • Dzielenie się wiedzą
    • Współpraca z ekspertami
    • Nauka języka angielskiego
    • Ciekawe projekty
  • Warunki zatrudnienia:
    • Home Office
    • Narzędzia pracy
    • Umowa o pracę
    • Elastyczny czas pracy
  • Bezpieczeństwo:
    • Opieka zdrowotna
    • Ubezpieczenie grupowe
Przyjdź do nas! - zobacz czym się zajmujemy:
Dokumenty powinny zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Spółkę Asseco Data Systems S.A. z siedzibą w Gdyni ul. Podolska 21 zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 27 kwietnia 2016 r. o ochronie danych osobowych. Przekazuję moje dane dobrowolnie mając świadomość, że w każdej chwili przysługuje m prawo wglądu do moich danych oraz ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacyjnych Spółki Asseco Data Systems S.A. i spowoduje niezwłoczne usunięcie moich danych.”