OFERTY PRACY

Praca: Monter instalacji fotowoltaicznych

Ogłoszenie numer: 5685978, z dnia 2021-10-12

Wybierz pracę w www.proeco.com.pl
PRO-ECO to czołowa Polska firma zajmująca się systemami fotowoltaicznymi od 2015 roku.
Zyskaj Partnera na lata - zbuduj relacje z klientami pomagając im oszczędzać na rachunkach za energię elektryczną i ogrzewanie. Dołącz do nas i pracuj z najlepszą firmą na rynku.

Monter instalacji fotowoltaicznych

Miejsce pracy: opolskie

Opis stanowiska

  • kompleksowy montaż instalacji fotowoltaicznych na wysokościach lub na ziemi,
  • montaż tras kablowych, montaż inwerterów wraz z zabezpieczeniami po stronie AC i DC, montaż konstrukcji dachowych oraz gruntowych
  • praca na terenie całej Polski

Wymagania

  • znajomość podstawowych zagadnień budowlanych,
  • prawo jazdy kat. B,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • sumienność,
  • uprawienia SEP D do 1kV – mile widziane.

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy + premii,
  • umowę o prace,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • stabilność zatrudnienia,
  • szkolenia przygotowujące do pracy i wsparcie Kierownika.