OFERTY PRACY

Kasjer - Sprzedawca

Miejsce pracy: Kietrz ul. Raciborska 5
Oczekiwania:
  • chęć do pracy,
  • entuzjazm,
  • zaangażowanie.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • pracę w kilkunastoosobowym zespole,
  • możliwość rozwoju i awansu,
  • zdobycie nowych umiejętności i doświadczeń.

Najnowsze oferty pracy

Frontend developer

ASTEK Polska

 Poszukujemy: Frontend developera Oferujemy: 600-720 dzień na B2B (lub UoP) Dostępność : ASAP Lokalizacja : 100% ZDANIE ❗❗❗ PROJEKT: System zarządzania jakością oparty na platformie Veeva Vault. Głównym celem systemu jest tworzenie,...
Dodane: dzisiaj

Menadżer ds. Sieci Serwisowych

Inter Cars S.A.
opolskie/ Opole

Zadania:Pozyskiwanie do sieciKreowanie i wdrażanie strategii rozwoju sieci Cykliczne wyjazdy do klientów sieciowych zrzeszonych sieciach  (obserwacja, działania wspierające i podnoszące jakość usług,  budowanie planu działania z...
Dodane: dzisiaj

Pracownik Produkcji

COGNOR S.A. Oddział Złomrex we Wrocławiu

Umiejętność pracy zespołowejDokładnośćZaangażowanieRzetelność
Dodane: dzisiaj

Operator Dźwigu Samojezdnego

Nadzór nad odpowiednim składowaniem i klasyfikacją zakupionego materiałuPrzygotowywanie materiału do sprzedażySegregacja zakupionego materiałuDoświadczenie na podobnym stanowiskuDoświadczenie w branży opadowej (złom, makulatura, metale...