OFERTY PRACY

Praca: Pracownik magazynowy

REMONDIS to rodzinna marka o niemieckich korzeniach i jedno z największych przedsiębiorstw na świecie w branży recykling i usługi komunalne i zaopatrzenie w wodę. Działa w 33 krajach świata i świadczy usługi dla ponad 30 mln mieszkańców. W Polsce REMONDIS jest obecny od 28 lat i jest liderem w swojej branży. Działa w 47 miastach na terenie całej Polski.

W związku z dalszym dynamicznym rozwojem i sukcesywnym wzmacnianiem pozycji na rynku polskim poszukujemy pracowników na stanowisku:
Pracownik magazynowy
Miejsce pracy: Opole
Twój dzień pracy będzie składał się z:
  • Załadunek i rozładunek towarów
  • Obsługa wózka widłowego
  • Wykonywanie innych czynności magazynowych
  • Dbałość o powierzony sprzęt i mienie
Od kandydatów oczekujemy:
  • Ważnych uprawnień do obsługi wózków widłowych (potwierdzonych egzaminem UDT)
  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Samodzielności w działaniu
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na umowę o pracę na pełny etat
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
  • Terminowo wypłacane wynagrodzenie oraz odprowadzane składki ZUS
  • Grupowe ubezpieczenia na życie, prywatną opiekę medyczną na preferencyjnych warunkach
  • Kartę Multisport dofinansowaną przez pracodawcę
  • Atrakcyjne świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjlanych
  • Zwrot kosztów dojazdu do pracy
  • Wyposażenie w odzież roboczą i środki ochrony indywidualnej.

Najnowsze oferty pracy

Pracownik Szklarni / Magazynu

NL Jobs Polska

OFERTA PRACY TYMCZASOWEJ Agencja pośrednictwa pracy NL Jobs Polska poszukuje chętnych do pracy przy: zbiorach warzyw pakowaniu / sortowaniu warzyw i owoców pielęgnacji kwiatów pakowaniu sprzętu rtv zbieraniu zamówień (order picker / voice...
Dodane: dzisiaj

Operator żurawia

KRONOSPAN OSB Sp. z o.o
opolskie/ Strzelce Opolskie

Miejsce pracy: Strzelce Opolskie (woj. opolskie) Obowiązki: Załadunek surowca do maszyny przeróbczej. Rozładunek samochodów z surowcem drzewnym. Obsługa żurawia. Dbałość o stan techniczny maszyny. Pomoc przy obsłudze rębaków. Udział...
Dodane: dzisiaj

Pomocnik spawacza

LWZ Sp. z o.o.

Opis stanowiska: Praca na torach kolejowych i tramwajowych na terenie całej Polski - spawanie termitowe szyn Delegacje na terenie całego kraju Wymagania: Dyspozycyjność Mile widziane prawo jazdy w kat. B
Dodane: dzisiaj

Mechanik / Elektromechanik samochodowy

Silva Sp. z o.o.

Oferujemy Stabilne warunki zatrudnienia - w tym umowę o pracę bez okresu próbnego Atrakcyjny system nagród miesięcznych Terminowość wypłat wynagrodzeń Pełną składkę ZUS na całość wynagrodzenia Możliwość zdobycia dodatkowych...