OFERTY PRACY

Nastawniczy

Nastawniczy
Napędzaj z nami motor gospodarki, dostarczając usługi wysokiej jakości. Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj się w międzynarodowej firmie, należącej do grupy DB. Czerp korzyści z tego, że DB Cargo zadba o Ciebie.

Spółka w grupie DB Cargo Polska S.A. - DB Cargo Spedkol Sp. z o.o. oferuje pracę na wyżej wymienionym stanowisku w Kędzierzynie-Koźlu.

Opis stanowiska:
  • Obsługa urządzeń sterowania ruchem kolejowym
  • Sprawdzanie stanu i działania zwrotnic, wykolejnic i sygnałów
  • Prowadzenie dokumentacji ruchowej
Wymagania:
  • Świadectwo kwalifikacyjne na stanowisko nastawniczego
  • Wykształcenie minimum zawodowe
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Otwartość, orientacja na klienta
  • Mile widziane doświadczenie w pracy nastawniczego
Oferujemy:
  • Dobre warunki zatrudnienia
  • Dofinansowanie do kolonii i "zielonej szkoły" dla dzieci
  • Pakiet Sportowy OKsystem
  • Prywatna opieka medyczna
  • Wczasy pod gruszą
  • Zapomogi na Święta Wielkanocne i Boże Narodzenie