OFERTY PRACY

Kierownik Medyczny TeleCentrum

Jeśli masz:
  • wykształcenie lekarskie i czynnie wykonujesz zawód lekarza
  • mile widziane doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • mile widziane doświadczenie w obszarze telemedycyny
  • znajomość rynku, rozwiązań telemedycznych
  • umiejętność analizy danych i wyciągania wniosków
  • umiejętność budowania relacji międzyludzkich
  • umiejętność podejmowania decyzji.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (min. 3/4 etatu)
  • elastyczne godziny pracy
  • możliwość organizacji pracy z domu
  • pracę w rozwijającej się w firmie w branży, której misją jest ratowanie zdrowia i życia ludzi
  • prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny
  • dostęp i dofinansowanie usług dostępnych na platformie Medicover Benefits,(np. bilety do kina, teatru, karnety sportowe) zniżki na usługi i produkty oferowane przez spółki Medicover, grupowe ubezpieczenie NNW, miejsce parkingowe i inne
  • narzędzia niezbędne do pracy: laptop, telefon
Twoje zadania:
  • nadzór nad jakością usług medycznych świadczonych w Telecentrum
  • koordynowanie pracy podległego zespołu lekarskiego
  • planowanie i wdrażanie działań mających na celu utrzymanie standardów medycznych
  • nadzór nad kosztami medycznymi oraz planowanie i wdrażanie działań naprawczych
  • nadzór nad poprawnością dokumentacji medycznej
  • udział w procesie rozpatrywania reklamacji pacjentów.