OFERTY PRACY

Informatyk Regionalny

Inter Cars S.A. to największy dystrybutor części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych w Europie Środkowo - Wschodniej. Oferuje najszerszy asortyment części samochodowych w Europie Wschodniej.

Do zespołu IT Helpdesk na terenie: województwa dolnośląskiego, lubuskiego, opolskiego i wielkopolskiego poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: opolskie / Opole
Główne zadania na oferowanym stanowisku:
  • wsparcie dla użytkowników
  • analiza i rozwiązywanie incydentów oraz problemów
  • wizyty informatyczne w wyznaczonych filiach IC
  • testowanie oraz aktualizacja aplikacji
  • kontrola i monitoring zainstalowanych systemów
  • utrzymanie funkcjonowania systemu informatycznego
Od kandydata na w/w stanowisku oczekujemy:
  • minimum 2 doświadczenie w zakresie obsługi sieci komputerowych oraz w konfiguracji i instalacji sprzętu komputerowego
  • bardzo dobrej znajomości środowisk stacji roboczych z rodziny Microsoft Windows (Windows 8, Windows 10), dobrej znajomości pakietu Microsoft Office 365 oraz podstawowej systemów serwerowych (Windows Server 2012, 2016)
  • umiejętność rozwiązywania problemów komputerów pracujących w środowisku domenowym
  • znajomości rozwiązań usług terminalowych oraz usług aktualizacji systemów i aplikacji
  • znajomości zagadnień sieciowych (tj.: funkcjonowanie protokołu TCP/IP v4, VLAN, WAN, LAN)
  • umiejętności konfigurowania urządzeń sieciowych oraz umiejętność tworzenia rozwiązań i utrzymywania oraz odtwarzania kopii zapasowych
  • znajomości języka angielskiego, na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej
  • umiejętności organizacji własnego czasu pracy oraz pracy w zespole
  • gotowość do wyjazdów służbowych
Mile widziani:
  • studenci 4-5 roku studiów lub absolwenci kierunków informatycznych
Gwarantujemy:
  • pracę w stabilnej i nowocześnie zarządzanej firmie z wieloletnimi tradycjami
  • pracę w doświadczonym zespole
  • pracę w pełnym wymiarze godzin
  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia
  • możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego w strukturach firmy
  • dostęp do nowoczesnych rozwiązań i narzędzi pracy