OFERTY PRACY

Administrator Nieruchomości

Opoltrans Sieć Hurtowni Motoryzacyjnych zajmuje się kompleksową obsługą i zaopatrzeniem firm transportowych i serwisów samochodowych w części zamienne i usługi. Jest importerem części zamiennych z całego świata i obsługuje docelowo wiele tysięcy firm transportowych, serwisowych i handlowych w kraju i w Europie.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy i rozszerzeniem jej działalności, poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Miejsce pracy: Opole (Brzezie) – Centrala
Opis stanowiska:
  • Bieżący nadzór nad nieruchomościami firmy
  • Weryfikacja stanu nieruchomości
  • Sporządzanie zestawień potrzeb remontowych nieruchomości
  • Organizowanie napraw
  • Utrzymanie budynków w stanie pełnej sprawności technicznej oraz reagowanie na bieżące potrzeby użytkowników nieruchomości
  • Zgłaszanie problemów związanych z funkcjonowaniem nieruchomości
Wymagania:
  • Wykształcenie min. średnie (mile widziane techniczne budowlane)
  • Wiedza techniczna i praktyczna z zakresu zarządzania nieruchomości
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dyspozycyjność
  • Komunikatywność
  • Samodzielna organizacja czasu
  • Zaangażowanie
Oferujemy:
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Odpowiedzialną i ciekawą pracę