OFERTY PRACY

Praca: Pracownik biurowy w Dziale Zaopatrzenia

Opoltrans Sieć Hurtowni Motoryzacyjnych zajmuje się kompleksową obsługą i zaopatrzeniem firm transportowych i serwisów samochodowych w części zamienne i usługi. Jest importerem części zamiennych z całego świata i obsługuje docelowo wiele tysięcy firm transportowych, serwisowych i handlowych w kraju i w Europie.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy i rozszerzeniem jej działalności, poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Pracownik biurowy w Dziale Zaopatrzenia
Miejsce pracy: Opole (Brzezie) – Centrala
Opis stanowiska:
  • Tworzenie zapytań ofertowych do producentów oraz bieżąca ich analiza
  • Składanie zamówień do dostawców oraz nadzór nad ich realizacją
  • Tworzenie planów dostaw oraz kontrola ich realizacji
  • Przygotowywanie analiz i zestawień
Wymagania:
  • Wykształcenie średnie ( mile widziane specjalizacje związane z motoryzacją )
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność negocjacji, rzetelność, odpowiedzialność
  • Znajomość branży motoryzacyjnej
  • Biegła znajomość obsługi komputera
Oferujemy:
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Możliwość rozwoju zawodowego