OFERTY PRACY

Praca: Specjalista ds. Handlowych

Ogłoszenie numer: 7397673, z dnia 2022-08-26

Firma MOJ S.A. – notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych poszukuje kandydata na stanowisko:

Specjalista ds. Handlowych

Miejsce pracy: Osowiec

Opis stanowiska

  • sprzedaż na rynkach eksportowych
  • przygotowywanie ofert handlowych, negocjacje
  • aktywne pozyskiwanie klientów i budowanie relacji
  • reprezentowanie firmy na rynku polskim i zagranicznym
  • realizacja celów sprzedażowych
  • współuczestnictwo w realizowaniu strategii rozwoju firmy

Wymagania

  • doświadczenie w pozyskiwaniu klientów na rynkach zagranicznych
  • znajomość zasad handlu zagranicznego, Incoterms itd.
  • znajomość j. angielskiego lub niemieckiego
  • znajomość innych języków będzie dodatkowym atutem
  • umiejętności negocjacyjne i łatwość nawiązywania kontaktów
  • umiejętność budowania długoterminowych relacji
  • wysoka motywacja do pracy
  • samodzielność i dobra organizacja pracy
  • kreatywność
  • znajomość pakietu MS Office (Excel, Word)
  • prawo jazdy kat B
  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Wykształcenie:

  • minimum średnie

Oferujemy

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w rozwijającej się firmie produkcyjnej
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • atrakcyjny pakiet socjalny
  • motywacyjny system wynagradzania oraz dodatek premiowy
  • PZU opieka zdrowotna