OFERTY PRACY

Pielęgniarz / Pielęgniarka

Ogłoszenie numer: 3071582, z dnia 2020-11-27

Praca w Niemczech: dyplomowana  Pielęgniarka / Pielęgniarz

Zatrudnienie bez pośrednictwa!

Poszukujemy Pielęgniarek i Pielęgniarzy do pracy w naszych placówkach dla seniorów
w okolicach Flensburga nad Bałtykiem

Miejsce pracy: opolskie

Wymagania

  • znajomość j. niemieckiego mile widziana

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • umowę na czas nieokreślony
  • pomoc w przeprowadzce
  • pomoc w znalezieniu mieszkania - w pierwszych 3 miesiącach przejmujemy koszty mieszkania
  • kurs językowy
  • gruntowne wprowadzenie w obowiązki przez polskich mentorów
  • godziny pracy dostosowane do Twoich oczekiwań

Najnowsze oferty pracy

Dekarz

PERFECT TEAM Marcin Kaszta

Miejsce pracy: Niemcy - Salzburg Wymagania:język niemiecki: min.komunikatywnydokładność, sumienność w wykonywaniu swoich obowiązkówdoświadczenieumiejętność pracy w zespoleprawo jazdy kategorii B, oraz własny transport
Dodane: dzisiaj

Instalator wodno-grzewczy

Miejsce pracy: Niemcy - Karnten Wymagania:język niemiecki: dobry(min.jedna osoba)dokładność, sumienność w wykonywaniu swoich obowiązkówdoświadczenieumiejętność pracy w zespoleprawo jazdy kategorii B, oraz własny transport
Dodane: dzisiaj

Senior Android Developer

Be | Shaping the Future Poland

The role: Our development team is dedicated to the design and implementation of integrated technological solutions. In particular, the design of digital environments that put the user at the center, integrating infrastructure and advanced features...
Dodane: dzisiaj

Doradca Klienta ds. Sprzedaży – Zakres Instalacji P/POŻ

Jobfinder Ewelina Hordyniec

Opis stanowiska:realizacja powierzonych celów sprzedażowych,budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z obecnymi Klientami oraz pozyskiwanie nowych Klientów,aktywny udział w negocjacjach warunków handlowych z Klientami,pozyskiwanie...