OFERTY PRACY

Mechanik Utrzymania Ruchu

Miejsce pracy: Strzelce Opolskie
Nr Ref.: MURST 07/2020
Do obowiązków osoby na tym stanowisku będzie należeć m.in.:
  • Zapewnienie ciągłości pracy maszyn;
  • Utrzymanie sprawności technicznej maszyn i urządzeń pod względem mechanicznym;
  • Wykonywanie remontów maszyn i urządzeń oraz usuwanie awarii;
  • Kontrola stanu technicznego wszystkich urządzeń mechanicznych na podległym obszarze;
  • Prowadzenie książki ruchowej;
  • Współpraca z serwisami zewnętrznymi.
Wymagania:
  • Min. 2 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku (w obsłudze maszyn Homag);
  • Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office (Excel);
  • Wykształcenia średniego;
  • Dobrej znajomości rysunku technicznego i schematów elektrycznych;
  • Wytrwałości, zaangażowania i dyspozycyjności;
  • Gotowości do pracy w systemie zmianowym;
  • Samodzielności i dobrej organizacji pracy.

Oferujemy:
  • Interesującą pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, będącej liderem w swojej branży;
  • Pracę na terenie któregoś z naszych zakładów z darmowym parkingiem;
  • Stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia, w tym umowę o pracę bez okresu próbnego;
  • Bonusy oraz wsparcie dla osób otwartych na relokację;
  • Szkolenia wstępne i bieżące wsparcie podczas wdrożenia do pracy;
  • Szansę na dalszy rozwój zawodowy zgodnie z osobistymi predyspozycjami i zainteresowaniami w strukturach firmy w Polsce.

Najnowsze oferty pracy

Dekarz

PERFECT TEAM Marcin Kaszta

Miejsce pracy: Niemcy - Salzburg Wymagania:język niemiecki: min.komunikatywnydokładność, sumienność w wykonywaniu swoich obowiązkówdoświadczenieumiejętność pracy w zespoleprawo jazdy kategorii B, oraz własny transport
Dodane: wczoraj

Instalator wodno-grzewczy

Miejsce pracy: Niemcy - Karnten Wymagania:język niemiecki: dobry(min.jedna osoba)dokładność, sumienność w wykonywaniu swoich obowiązkówdoświadczenieumiejętność pracy w zespoleprawo jazdy kategorii B, oraz własny transport

Senior Android Developer

Be | Shaping the Future Poland

The role: Our development team is dedicated to the design and implementation of integrated technological solutions. In particular, the design of digital environments that put the user at the center, integrating infrastructure and advanced features...

Doradca Klienta ds. Sprzedaży – Zakres Instalacji P/POŻ

Jobfinder Ewelina Hordyniec

Opis stanowiska:realizacja powierzonych celów sprzedażowych,budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z obecnymi Klientami oraz pozyskiwanie nowych Klientów,aktywny udział w negocjacjach warunków handlowych z Klientami,pozyskiwanie...