OFERTY PRACY

Praca: Przedstawiciel Handlowy

W związku z dynamicznym rozwojem i rozbudową struktur sprzedaży poszukujemy kandydata na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy

z województwa opolskiego
(miejsce pracy: województwa: opolskie, dolnośląskie)

Zadania:
  • Aktywne pozyskiwanie klientów,
  • Kompleksowa obsługa bieżących kontrahentów,
  • Monitorowanie rynku i działań konkurencji,
  • Raportowanie z podjętych działań i ich wyników.
Wymagania:
  • Znajomość branży zoologicznej – warunek konieczny,
  • wykształcenia zootechniczne lub weterynaryjne,
  • Doświadczenie w nawiązywaniu i podtrzymywaniu kontaktów z klientami,
  • Dobra organizacja pracy i umiejętność współpracy z zespołem,
  • Znajomość obsługi komputera oraz programów biurowych,
  • Prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie w kierowaniu pojazdem.
Oferujemy:
  • Umowę o pracę,
  • Atrakcyjny pakiet wynagrodzeń,
  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej,
  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód, telefon, tablet,
  • Kompleksowe szkolenia produktowe,
  • Dofinansowanie do wypoczynku pracowników z Z.F.Ś.S.
  • Dofinansowanie do wypoczynku dzieci z Z.F.Ś.S.
  • Wycieczka integracyjna z Z.F.Ś.S.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnychdla realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych (Dz.U. nr 133 z 1997 r., poz. 883)”.

Odpowiadamy tylko na wybrane oferty.