OFERTY PRACY

Praca: Inżynier procesu malowania

Smulders Groep Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Żarach specjalizuje się w produkcji i dostawie konstrukcji stalowych, głównie elementów do przybrzeżnych wież wiatrowych oraz podwodnych instalacji wydobywczych.

Do zakładu produkcyjnego w NIEMODLINIE (opolskie) poszukujemy kandydata na stanowisko:

Inżynier procesu malowania
Miejsce pracy: Niemodlin
Zakres obowiązków:
  • Nadzór nad procesem malowania  konstrukcji stalowych
  • Przeprowadzanie ekspertyzy i badań powłok malarskich
  • Przygotowywanie raportów oraz opracowywanie dokumentacji
Wymagamy:
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym
  • Gotowość do  wyjazdów za granicę na szkolenia stanowiskowe
  • Mile widziana znajomość procesów  malowania ,badania  powłok antykorozyjnych
  • Praktyczna znajomość procesów produkcyjnych
  • Bardzo dobrą organizację pracy, odpowiedzialność i dbałość o jakość wykonywanej pracy
  • Samodzielność oraz umiejętność podejmowania decyzji także pod presją czasu
Oferujemy:
  • Pracę u lidera w swojej branży
  • Szkolenia związane z rozwojem umiejętności w dziale malarni
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz bogaty pakiet socjalny
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
Informujemy, iż Administratorem Danych ujawnionych w związku z postępowaniem rekrutacyjnym jest Smulders Groep Poland Sp. z o.o. (ul. Fabryczna 14, 68-200 Żary). Dane zawarte w dokumentach aplikacyjnych przetwarzane będą dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji, a także - w przypadku wyrażenia zgody - dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Informujemy o prawie dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Najnowsze oferty pracy

Przedstawiciel Handlowy

Sport Premium Sp. z o.o.
opolskie/ Namysłów, Brzeg, Kluczbork, Nysa, Prudnik, Kędzierzyn Koźle, Opole

ZADANIA: sprzedaż powierzchni informacyjno-reklamowej do nośników zewnętrznych oraz Internetu realizacja projektu kreującego pozytywny wizerunek firm na bazie stałych i nowych klientów reprezentowanie firmy i budowanie powierzonego rynku...
Dodane: 2021-05-17

Kierowca C+E w transporcie międzynarodowym

ALEXAS sp. z o.o., sp. komandytowa

Szukasz pracy jako kierowca C+E w transporcie międzynarodowym? DOŁĄCZ DO ZESPOŁU ALEXAS Wymagane uprawnienia: kat. C, C+E, karta kierowcy Oczekujemy: zaangażowania, sumienności i dbałości o powierzony sprzęt
Dodane: wczoraj

Monter konstrukcji stalowych

Powiatowy Urząd Pracy w Nysie
opolskie/ Paczków

Montaż elementów stalowych na podstawie rysunku technicznego. Prostowanie konstrukcji stalowych palnikiem gazowym. Przygotowywanie faz do montażu. Wymagania inne: Wykształcenie średnie, staż pracy mile widziany na ww. stanowisku,...

Monter dział zabudów

opolskie/ Nysa

Montaż końcowy podzespołów i wyposażenia, kontrola wizualna produktów. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, inne Wymagania inne: Obsługa podstawowych narzędzi warsztatowych, zdolności manualne, gotowość do pracy...