OFERTY PRACY

Praca: Mistrz działu przygotowania detali

KOFAMA Koźle S.A. jest wiodącym producentem maszyn i urządzeń przeznaczonych dla różnych gałęzi przemysłu. Spółka powstała z połączenia trzech podmiotów KOFAMA Koźle S.A., Energomontaż Zachód Wrocław Sp. z o.o. oraz OPOLREM Sp. z o.o.

KOFAMA Koźle S.A. wchodzi w skład GRUPY ZARMEN – jednej z największych grup budownictwa przemysłowego w Polsce, w której skład wchodzi 13 spółek o szerokim zakresie działalności.

Wejdź na www.kofama.pl i dowiedź się więcej o naszej działalności.

Mistrz działu przygotowania detali
Miejsce pracy: Kędzierzyn-Koźle, ul. Portowa 47

Do Twoich zadań należeć będzie:
  • kierowanie i organizacja pracy działu,
  • realizacja zleceń produkcyjnych zgodnie z dokumentacją techniczną i przyjętym planem produkcji,
  • utrzymywanie w sprawności technicznej maszyn i urządzeń,
  • nadzór nad wyposażeniem produkcyjnym,
  • odpowiedzialność za terminowe i właściwe wykonywanie przydzielonych zadań,
  • nadzór nad dokumentacją procesu.

Od Ciebie oczekujemy:
  • kierunkowe średnie wykształcenie zawodowe (wykształcenie wyższe będzie dodatkowym atutem),
  • umiejętność poprawnej organizacji pracy oraz umiejętność skutecznego zarządzania zespołem,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 1 rok w firmie produkcyjnej
  • doskonała znajomość rysunku technicznego,
  • zaangażowanie i odpowiedzialne podejście do wykonywanych zadań,
  • znajomość procesów technologicznych stosowanych przy produkcji detali i podzespołów stalowych przewidzianych do dalszego montażu i spawania,
  • umiejętność motywacji i budowania zespołu.

Mile widziane:

  • umiejętność programowania wypalarek CNC.

U nas znajdziesz:
  • stabilną pracę w ramach umowy o pracę w renomowanej firmie o bogatych tradycjach,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • dodatkową premię motywacyjną do 25% uzależnioną od osiąganych wyników,
  • atrakcyjny pakiet opieki medycznej oraz dobrowolne ubezpieczenie grupowe,
  • ciekawą pracę w doświadczonym i dynamicznie rozwijającym się zespole,
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe oraz możliwość awansu.

Najnowsze oferty pracy

Pracownik Szklarni / Magazynu

NL Jobs Polska

OFERTA PRACY TYMCZASOWEJ Agencja pośrednictwa pracy NL Jobs Polska poszukuje chętnych do pracy przy: zbiorach warzyw pakowaniu / sortowaniu warzyw i owoców pielęgnacji kwiatów pakowaniu sprzętu rtv zbieraniu zamówień (order picker / voice...
Dodane: wczoraj

Operator żurawia

KRONOSPAN OSB Sp. z o.o
opolskie/ Strzelce Opolskie

Miejsce pracy: Strzelce Opolskie (woj. opolskie) Obowiązki: Załadunek surowca do maszyny przeróbczej. Rozładunek samochodów z surowcem drzewnym. Obsługa żurawia. Dbałość o stan techniczny maszyny. Pomoc przy obsłudze rębaków. Udział...

Pomocnik spawacza

LWZ Sp. z o.o.

Opis stanowiska: Praca na torach kolejowych i tramwajowych na terenie całej Polski - spawanie termitowe szyn Delegacje na terenie całego kraju Wymagania: Dyspozycyjność Mile widziane prawo jazdy w kat. B

Mechanik / Elektromechanik samochodowy

Silva Sp. z o.o.

Oferujemy Stabilne warunki zatrudnienia - w tym umowę o pracę bez okresu próbnego Atrakcyjny system nagród miesięcznych Terminowość wypłat wynagrodzeń Pełną składkę ZUS na całość wynagrodzenia Możliwość zdobycia dodatkowych...