OFERTY PRACY

Praca: Księgowa / Księgowy / Specjalista ds. księgowości

Ogłoszenie numer: 7805610, z dnia 2022-12-28

W związku z intensywnym rozwojem naszej firmy i jej rozbudową zatrudnimy

do Działu Księgowości dodatkową osobę na stanowisko:

Księgowa / Księgowy / Specjalista ds. księgowości

Miejsce pracy: Chróścice, ul. Korfantego 43

Opis stanowiska

  • weryfikacja i księgowanie dokumentów zakupu oraz sprzedaży
  • przygotowywanie przelewów i księgowanie wyciągów bankowych
  • potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami
  • sporządzanie deklaracji JPK VAT
  • przygotowywanie dokumentów do sprawozdań finansowych oraz innych raportów finansowych
  • współpraca ze wszystkimi działami firmy
  • kontakt z US, GUS
  • weryfikacja poprawności rejestrów VAT

Wymagania

  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • wykształcenie kierunkowe (finanse, rachunkowość, ekonomia)
  • minimum 2-letnie doświadczenie w księgowości
  • komunikatywność i inicjatywa
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej, samodzielność
  • dokładność i terminowość w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • chęć rozwoju i pogłębiania wiedzy w obszarze księgowym
  • dodatkowym atutem (nie jest to wymóg) będzie znajomość j. niemieckiego lub angielskiego

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w ciągle rozwijającej się firmie
  • umowę o pracę na pełny etat
  • rozwój: szkolenia, kursy, warsztaty rozwojowe, dofinansowanie studiów i eventy integracyjne z Akademią Protec
  • pracę w biurze od poniedziałku do piątku w godzinach 8 – 16
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premie: uznaniową, frekwencyjną, zespołową
  • pełne wdrożenie do pracy i wsparcie na każdym etapie rozwoju
  • pracę w przyjaznym zespole
  • bezpłatną prywatną opiekę medyczną
  • kartę sportową
  • ubezpieczenie na życie
  • dodatkowe benefity: bony podarunkowe i paliwowe, program poleceń pracowniczych, gadżety firmowe, paczki i premie świąteczne, etc.