OFERTY PRACY

Kierownik robót torowych

Spółka Dolkom należy do grupy spółek zależnych PKP PLK S.A. specjalizujących się w naprawach infrastruktury kolejowej. Od ponad 60 lat realizuje prace budowlane w oparciu o bogate zaplecze maszyn oraz wykwalifikowaną kadrę.

Do zespołu budownictwa infrastruktury poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Namysłów, województwo opolskie

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:
  • bezpośredni nadzór nad realizacją robót torowych
  • planowanie i koordynowanie robót w oparciu o wymogi projektowe, specyfikację techniczną, terminy umowne
  • organizowanie i nadzorowanie prac zgodnie z przepisami BHP
  • bieżące monitorowanie założonego budżetu
  • monitorowanie, kontrola harmonogramów i dokumentacji technicznej
  • sporządzanie dokumentacji budowlanej
  • przygotowywanie materiałów odbiorowych i dokumentacji powykonawczej
  • rozliczanie robót z Zamawiającym i z Podwykonawcami
  • zamawianie materiałów
  • rozliczenie z realizacji robót
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne z kierunku budownictwo
  • uprawnienia budowlane w specjalności inżynieryjnej kolejowej w zakresie kolejowych obiektów budowlanych do kierowania robotami budowlanymi
  • 2 lata doświadczenia przy realizacji robót torowych
  • dobra znajomość obsługi MS Office
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, zdolności organizacyjne i umiejętność pracy pod presją czasu
  • gotowość do pracy w delegacji
  • stan zdrowia pozwalający na wykonywanie czynności służbowych
  • prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • zdobycie doświadczenia
  • dofinansowanie dokształcania
  • szeroki wachlarz świadczeń pozapłacowych:
    • ubezpieczenia zdrowotne
    • pakiety medyczne
    • ulgi na przejazdy kolejowe do 99%
    • karty multisport
    • dofinansowanie do wczasów i wycieczek
Prosimy o dodanie w CV następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Dolnośląskie Przedsiębiorstwo Napraw Infrastruktury Komunikacyjnej DOLKOM sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych w celach:
1.     realizacji procesu rekrutacyjnego, oceny formalnej i merytorycznej mojej kandydatury oraz ewentualne podpisanie ze mną odpowiedniej         umowy o pracę
2.     archiwizacji danych osobowych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych w celu późniejszego przedstawienia oferty zatrudnienia          w dowolnym czasie
                 Tak            Nie
      *zaznaczyć właściwe