OFERTY PRACY

Account Manager

Team Opole

Od lat znajdujemy się w pierwszej dziesiątce najlepszych pracodawców na świecie. Dostarczamy nowoczesne rozwiązania telekomunikacyjne, które wpływają na poprawę jakości życia milionów ludzi. Dołączając do Orange masz pewność, że Twoja praca ma znaczenie, a Twoje zaangażowanie zostanie wynagrodzone.

Zadania
Zadania
  • współpraca z Klientem Biznesowym (segment SME/SOHO)
  • realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych
  • sprzedaż usług: telefonii komórkowej, Internetu, ICT, IoT, energii
  • opieka oraz wspieranie terminowego dostarczania produktów i usług przypisanym klientom, praca na bazach
  • przygotowanie oraz prezentacja ofert dotyczących usług i produktów Orange
Pasujesz do nas, jeżeli
Pasujesz
do nas, jeżeli
  • potrafisz budować relacje z Klientem i szybko reagować na jego potrzeby
  • cechuje Cię zaangażowanie do pracy oraz chętnie się uczysz
  • posiadasz zdolności organizacyjne, samodzielność oraz dynamizm w działaniu nie są Ci obce,
  • masz doświadczenie w sprzedaży do klientów B2B
  • posiadasz znajomość branży Instytucji Publicznych – to będzie dodatkowym atutem
Mamy dla Ciebie
Mamy
dla Ciebie
  • stabilne warunki pracy w ramach umowy B2B
  • bezzwrotną pomoc finansową na początku współpracy oraz opiekę naszych Managerów Regionalnych
  • bogaty pakiet szkoleń pod okiem trenera
  • atrakcyjne warunki ubezpieczenia medycznego, karty FitProfit
  • elastyczność i wsparcie naszych handlowców w dostarczaniu rozwiązań, które pozwalają na sprzedaż w utrudnionych warunkach, takich jak te obecne związane z korona wirusem
  • szerokie portfolio usług dla Klientów – usługi transmisji głosu, transmisji danych, TV, zaawansowanych usług telekomunikacyjnych (ICT), energię, Internet rzeczy (IoT)
Zapytaj o szczegóły
Zapytaj
o szczegóły