OFERTY PRACY

Business Analyst & Scrum Master

ASTEK Polska jest częścią dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej Grupy ASTEK. Specjalizujemy się w outsourcingu kadry IT i realizacji projektów informatycznych. Zatrudniamy doświadczonych specjalistów dla liderów z obszarów bankowości, ubezpieczeń, telekomunikacji, hi-tech, farmacji i logistyki w Polsce i za granicą.

100% zdalnie

Zakres obowiązków:
  • definiowanie oraz dokumentowanie wymagań biznesowych w postaci historyjek użytkownika
  • identyfikacja zależności pomiędzy historyjkami oraz zadaniami zespołu deweloperskiego
  • praca w zespole Scrumowym dostarczającym aplikacje dla Klientów zewnętrznych
Wymagania:
  • minimum 4-letnie doświadczenie komercyjne w roli analityka biznesowego (min. rok w zespole Scrumowym – warunek konieczny)
  • doświadczenie w pracy w roli Scrum Mastera
  • umiejętność pisania historyjek użytkownika (user stories) oraz pracy na backlogu produktu
  • znajomość zagadnień z obszaru UX/CX
  • dobra znajomość języka angielskiego – min. B2
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stabilne zatrudnienie i rozwój zawodowy w międzynarodowym środowisku
  • wybór preferowanej formy zatrudnienia
  • pracę na rzecz najbardziej rozpoznawalnych marek polskich i globalnych
  • szkolenia i treningi
  • długoterminowe i interesujące projekty
  • benefity pozapłacowe (m.in.: pakiet premium prywatnej opieki medycznej i kartę sportową), dobrą atmosferę pracy oraz spotkania integracyjne
  • stałe wsparcie opiekuna z ramienia ASTEK Polska
  • współpracę ze specjalistami w swojej dziedzinie
Dlaczego warto z nami pracować?
  • Solidne fundamenty
  • Ambitne projekty
  • Indywidualny rozwój i przyjazna atmosfera
  • Znane marki
  • Inspirujący liderzy
  • Elastyczność
  • Dodatkowe korzyści
  • System poleceń