OFERTY PRACY

Praca: Senior PostgreSQL Administrator / Developer

ASTEK Polska jest częścią dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej Grupy ASTEK. Specjalizujemy się w outsourcingu kadry IT i realizacji projektów informatycznych. Zatrudniamy doświadczonych specjalistów dla liderów z obszarów bankowości, ubezpieczeń, telekomunikacji, hi-tech, farmacji i logistyki w Polsce i za granicą.
Senior PostgreSQL Administrator / Developer

100% zdalnie

Zakres zadań:
  • praca w zespole optymalizacji systemu lojalnościowego na PostgreSQL
  • zmiany bazy, jej testowanie oraz dalsza optymalizacja
Wymagania:
  • min. 3-letnie doświadczenie komercyjne w pracy na stanowisku Administratora/Developera baz danych
  • bardzo dobra praktyczna znajomość PostgreSQL (administrowanie/optymalizacja/strojenie bazy na dużych wolumenach danych)
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę 100% zdalną
  • stabilne zatrudnienie i rozwój zawodowy w międzynarodowym środowisku
  • wybór preferowanej formy zatrudnienia
  • pracę na rzecz najbardziej rozpoznawalnych marek polskich i globalnych
  • szkolenia i treningi
  • długoterminowe i interesujące projekty
  • benefity pozapłacowe (m.in.: pakiet premium prywatnej opieki medycznej i kartę sportową), dobrą atmosferę pracy oraz spotkania integracyjne
  • stałe wsparcie opiekuna z ramienia ASTEK Polska
  • współpracę ze specjalistami w swojej dziedzinie
Dlaczego warto z nami pracować?
  • Solid Foundations
  • Ambitious Projects
  • Individual approach and friendly atmosphere
  • Famous Brands
  • Inspiring Leaders
  • Flexibility
  • Extra Benefits
  • Referral System