OFERTY PRACY

Praca: Przedstawiciel Marki

Aviva jest firmą o ugruntowanej pozycji na rynku ubezpieczeniowo - finansowym. Zaufały nam 34 miliony Klientów w krajach Europy, Azji i w Kanadzie. Zapewniamy naszym Klientom bezpieczeństwo, ubezpieczając ich życie, zdrowie i majątek oraz dbamy o ich przyszłość oferując plany oszczędnościowe, inwestycyjne i emerytalne.
Przedstawiciel Marki
Miejsce pracy: Opole

Jeżeli:
  • Szukasz pracy dającej satysfakcję i możliwość nieustannego rozwoju,
  • Lubisz stawiać sobie wyzwania i osiągać założone cele,
  • Czerpiesz przyjemność z pracy z ludźmi,
  • Sprzedaż nie ma przed Tobą żadnych tajemnic,
  • Swoją energią zarażasz wszystkich wokół.

Twoim zadaniem będzie:

  • Budowanie i utrzymywanie kontaktów biznesowych,
  • Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych,
  • Prowadzenie negocjacji z klientami,
  • Utrzymanie dobrych relacji z aktualnymi i nowymi klientami,
  • Bieżące monitorowanie wyników sprzedaży.

W zamian za Twoje zaangażowanie i profesjonalizm oferujemy:

  • Możliwość zdobycia prestiżowego zawodu,
  • Profesjonalne szkolenia,
  • Wsparcie doświadczonego kierownika,
  • Jasną ścieżkę kariery,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Pracę w oparciu o działalność gospodarczą i/lub na podstawie umowy zlecenia.

Dołącz już dziś do jednej z największych grup ubezpieczeniowych w Europie!

Jesteś zainteresowany? Czekamy na Ciebie!

Kierownik Budowy / Kierownik Robót Budowlanych / Inżynier Budowy
Recruit Europe
opolskie/ Brzeg

Obowiązki:Nadzorowanie placu budowy (fabryk, obiektów przemysłowych)Planowanie, koordynowanie i kontrolowanie wszystkich budowlanych aspektów w projektach na etapie promocji jak i realizacjiPrzygotowywanie obmiaru postępu robótKoordynowanie...
Dodane: dzisiaj

Technik prac biurowych
Powiatowy Urząd Pracy w Oleśnie
opolskie/ Opole

Pisanie pism na komputerze w post. procesowych, archiwizacja akt, ekspedycja poczty, obsługa urządzeń biurowych, kserowanie dokumentówWymagania konieczne:Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Powiatowy Urząd Pracy w Brzegu

wg zakresu
Dodane: dzisiaj

Technik prac biurowych w wydziale finansowo-budżetowym
Powiatowy Urząd Pracy w Kędzierzynie-Koźlu
opolskie/ Kędzierzyn-Koźle

PRZYGOTOWYWANIE DOKUMENTACJI DO KSIĘGOWANIA W ZAKRESIE DOCHODÓW, ARCHIWIZOWANIE DOKUMENTÓW KSIĘGOWYCH WEDŁUG OBOWIĄZUJĄCYCH PRZEPISÓW, SPORZĄDZANIE PISM NA POLECENIE PRZEŁOŻONYCH W PROGRAMACH MS WORD I MS EXCEL, POMOC PRZY WYSYŁANIU...