OFERTY PRACY

Praca: Kierowca C+E

Kierowca C+E
Miejsce pracy: Opole
Opis stanowiska:
  • Bezpieczny transport towarów na terenie kraju oraz za granicą,
  • Dbanie o powierzony sprzęt i ładunek,
  • Prowadzenie dokumentacji przewozowej,
  • Przestrzeganie przepisów ruchu drogowego oraz czasu pracy.
Wymagania:
  • Prawo jazdy kat. C+E,
  • Doświadczenie w zawodzie kierowcy,
  • Znajomość przepisów ruchu drogowego i czasu pracy kierowców,
  • Zaangażowanie, samodzielność, i dobra organizacja pracy,
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia,
  • Nowoczesną flotę pojazdów i sprzęt.