Stanowisko pracy:
 

OFERTY PRACY

Praca: Doradca klienta


Powiatowy Urząd Pracy w Oleśnie
Doradca klienta
Miejsce pracy: Olesno
Numer: StPr/24/0169
OBOWIĄZKI:
Obsługa klienta indywidualnego, przygotowanie wycen, obsłuyga platform zakupowych, wspólpraca z przedstawicielami handlowymi, obsługa urządzeń biurowych, dbanie o ład i porządek stanowiska pracy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Olesno


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Oleśnie

APLIKUJ TERAZ

Najnowsze oferty pracy

Asystent geodety - staż

Powiatowy Urząd Pracy w Krapkowicach
opolskie/ Krapkowice

Praca biurowa i w terenie, teren Krapkowic Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe Uprawnienia: prawo jazdy kat. B Uprawnienia: obsługa komputera Wymagania inne:
Dodane: dzisiaj

Robotnik budowlany

Powiatowy Urząd Pracy w Kędzierzynie-Koźlu
opolskie/ Urbanowice

Prace żelbetonowe, prace zbrojarskie, prace murarskie, prace ogólnobudowlane Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne: wyk. brak, dyspozycyjność do pracy w delegacjiPraca pon.-pt. 6-18 ( godziny ramowe),...
Dodane: wczoraj

Specjalista ds. obsługi klienta

Powiatowy Urząd Pracy w Kluczborku
opolskie/ Kluczbork

- czynności związane z obslugą klienta, fakturowanie, kompletowanie dokumentów. Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie Język: niemiecki, w...
Dodane: wczoraj

Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Krapkowicach
opolskie/ Krapkowice

-zgodnie z programem Wymagania inne:
Dodane: wczoraj