OFERTY PRACY

Praca: Nauczyciel historii

Powiatowy Urząd Pracy w Oleśnie
Nauczyciel historii
Miejsce pracy: Olesno
Numer: StPr/24/0173
OBOWIĄZKI:
Realizowanie podstawy programowej MENw zakresie nauczania historii, wyposażenie uczniów w wiedzęogólną z zakresu nauczanego przedmiotu, doskonalenie metod nauczania i wychowania.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: Historia
Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Olesno

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 522 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Oleśnie