Stanowisko pracy:
 

OFERTY PRACY

Praca: Sprzedawca


Powiatowy Urząd Pracy w Opolu
Sprzedawca
Miejsce pracy: Niemodlin
Numer: StPr/24/0841
OBOWIĄZKI:
obsługa klientów i kasy fiskalnej , przyjmowanie , metkowanie i wykladanie towarów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Niemodlin


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu

APLIKUJ TERAZ

Najnowsze oferty pracy

Zastępca notarialny

Powiatowy Urząd Pracy w Kluczborku
opolskie/ Kluczbork

- zastępowanie notariusza, w tym dokonywanie czynności notarialnych, wymienionych w ustawie Prawo o notariacie (sporządzanie aktów notarialnych sporządzanie aktów poświadczenia dziedziczenia, sporządzanie poświadczeń, spisywanie...
Dodane: dzisiaj

Stolarz

Powiatowy Urząd Pracy w Kluczborku
opolskie/ Wierzbica Dolna

zgodny z harmonogramem czynności Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne: Umiejętności kierunkowe.Wykształcenie kierunkowe.Możliwość przyuczenia
Dodane: dzisiaj

Tapicer

Powiatowy Urząd Pracy w Kluczborku
opolskie/ Kluczbork

Zgodnie z zawodem Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne: oferta pracy dla osób do 30 roku życia
Dodane: dzisiaj

Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Kluczborku
opolskie/ Kluczbork

- prace biurowe, realizacja projektów, realizacja celów statutowych stowarzyszenia Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) Wymagania inne: co najmniej 2-letnie doświadczenie w koordynowaniu projektów
Dodane: dzisiaj