Stanowisko pracy:

OFERTY PRACY

Praca: Technik administracji - w wydziale inwestycji i zarządzania funduszami

Powiatowy Urząd Pracy w Strzelcach Opolskich
Technik administracji - w wydziale inwestycji i zarządzania funduszami
Miejsce pracy: Strzelce Opolskie
Numer: StPr/24/0290
OBOWIĄZKI:
Zgodny z przedłożonym programem stażu przez Organizatora tj. Starostwo Powiatowe w Strzelcach Opolskich, 47-100 Strzelce Opolskie, ul. Jordanowska 2 Kontakt: 77 44 01 757, e-mail: kadry@pwiatstrzelecki.pl
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: obsługa komputera

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Strzelce Opolskie

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Strzelcach Opolskich