Stanowisko pracy:

OFERTY PRACY

Praca: Referent ds. zatrudnienia i legalizacji cudzoziemców

Powiatowy Urząd Pracy w Kędzierzynie-Koźlu
Referent ds. zatrudnienia i legalizacji cudzoziemców
Miejsce pracy: Kędzierzyn-Koźle
Numer: StPr/24/0496
OBOWIĄZKI:
WERYFIKACJA LEGALNOŚCI POBYTU I PRACY CUDZOZIEMCÓW, OBSŁUGA PROCESÓW ZWIĄZANYCH Z LEGALIZACJĄ PRACY I POBYTU CUDZOZIEMCÓW W POLSCE (ZEZWOLENIA NA PRACĘ TYPU A), GENEROWANIE WNIOSKÓW O ZEZWOLENIA NA PRACĘ ORAZ NA POBYT CZASOWY, ODPOWIEDZI NA PISMA Z URZĘDU WOJEWÓDZKIEGO
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

BARDZO DOBRA ZNAJOMOŚĆ EXCELA (MS OFFICE), ZAANGAŻOWANIE, KOMUNIKATYWNOŚĆ, CHĘĆ NAUKI I ROZWOJU, MILE WIDZIANA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Miejsce pracy:

Kędzierzyn-Koźle

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kędzierzynie-Koźlu