Stanowisko pracy:
 

Najszybciej rozwijające się branże w województwie opolskim

rynek pracy w opolskim

Kolejna edycja Diamentów Forbesa miała za zadanie wskazać po raz kolejny najszybciej rozwijające się branże w danym województwie, na podstawie kilku firm, które osiągnęły największe zyski w porównaniu z rokiem ubiegłym. Niestety, nie udało się wskazać 69 firm, a 60, które mogły się poszczycić największymi zyskami.

Najlepsi z najlepszych w województwie opolskim

Na czołowych miejscach rankingu Forbesa znalazły się firmy, które w zestawieniach krajowych zajmują miejsca od około 100 do 150. Daje to obraz województwa na tle całego kraju, który nie prezentuje się nazbyt korzystnie, jednak nie ma powodów do niepokoju. Dopóki każda z firm notuje kilkunastoprocentowy wzrost dochodu w porównaniu z rokiem ubiegłym, sytuacja wydaje się być co najmniej pewna i dobra na tyle, aby z optymizmem patrzeć w przyszłość.

Na pierwszych miejscach znajdują się firmy z branży podróżniczej, a także przedsiębiorstwa logistyczne. Ich obecność w rankingu jest dość oczywista – Polacy coraz chętniej podróżują, a transport wydaje się przeżywać prawdziwy renesans w ostatnich latach. Wszystkim wygranym życzymy powodzenia oraz dalszych sukcesów w rozwoju ich przedsiębiorstw. Cały ranking dostępny jest na stronie Forbes, tam również znajdziemy wyniki plebiscytu dotyczące pozostałych województw.

Brak komentarzy

Sorry, the comment form is closed at this time.