Stanowisko pracy:
 

OFERTY PRACY

Praca: Pomoc kuchenna


Powiatowy Urząd Pracy w Nysie
Pomoc kuchenna
Miejsce pracy: Nysa
Numer: StPr/24/0491
OBOWIĄZKI:
Prace pomocnicze w kuchni.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe


Wymagania inne:

Wykształcenie bez znaczenia, staż pracy mile widziany, książeczka sanitarno-epidemiologiczna mile widziana.

Miejsce pracy:

Nysa


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 do 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nysie

APLIKUJ TERAZ

Najnowsze oferty pracy

Robotnik budowlany

Powiatowy Urząd Pracy w Kędzierzynie-Koźlu
opolskie/ Urbanowice

Prace żelbetonowe, prace zbrojarskie, prace murarskie, prace ogólnobudowlane Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne: wyk. brak, dyspozycyjność do pracy w delegacjiPraca pon.-pt. 6-18 ( godziny ramowe),...
Dodane: wczoraj

Specjalista ds. obsługi klienta

Powiatowy Urząd Pracy w Kluczborku
opolskie/ Kluczbork

- czynności związane z obslugą klienta, fakturowanie, kompletowanie dokumentów. Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie Język: niemiecki, w...
Dodane: wczoraj

Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Krapkowicach
opolskie/ Krapkowice

-zgodnie z programem Wymagania inne:
Dodane: wczoraj

Urzędnik podatkowy

Powiatowy Urząd Pracy w Nysie
opolskie/ Nysa

wg. programu Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wymagania inne: WYMAGANIA: wykształcenie min. średnieKANDYDAT: brakPROGRAM: FEOSTAŻ : 6 miesięcznyBrak gwarancji zatrudnienia po stażu.
Dodane: wczoraj