Stanowisko pracy:

OFERTY PRACY

Praca: Staż - pracownik w dziale księgowości

Powiatowy Urząd Pracy w Opolu
Staż - pracownik w dziale księgowości
Miejsce pracy: Opole
Numer: StPr/24/0747
OBOWIĄZKI:
pon. - pt. 7-15
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne

Wymagania inne:

wykształcenie średnie ekonomiczne

Miejsce pracy:

Opole

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu

Najnowsze oferty pracy

Agent Nieruchomości

RE/MAX Polska
opolskie/ Opole

Co otrzymasz jako agent nieruchomości RE/MAX? wiedzę, która da Ci możliwość pracowania TYLKO na umowach ekskluzywnych, tzw. na wyłączność europejskie certyfikowane szkolenia podstawowe , dzięki którym będziesz profesjonalnym, skutecznym...
Dodane: wczoraj

Elektryk samochodowy

Powiatowy Urząd Pracy w Brzegu
opolskie/ Zielęcice

naprawa istniejąścyh oraz montaż nowych instalacji elektrycznych i pneumatycznych naczep cystern samochodów ciężarowych Wymagania inne:
Dodane: 2024-09-06

Staż - specjalista ds. reklamy i obsługi klienta

pon. - pt. 8-16 Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wymagania inne: asertywność, komunikatywność, kreatywne i ambitne podejście do postawionych zadań, dobra znajomość pakietu MS Office, punktualność

Staż - księgowa

pon. - pt. 8-16 Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wymagania inne: podstawowa znajomość przepisów księgowych