OFERTY PRACY

Praca: Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Kędzierzynie-Koźlu
Sprzedawca
Miejsce pracy: Kędzierzyn-Koźle
Numer: StPr/24/1314
OBOWIĄZKI:
OBSŁUGA KLIENTA I STARANNE WYKONYWANIE PRAC I CZYNNOŚCI ZWIĄZANYCH Z PRZYGOTOWANIEM TOWARÓW DO SPRZEDAŻY ORAZ ICH ESTETYCZNYM WYKŁADANIEM I EKSPOZYCJĄ-UZUPEŁNIANIE TOWARÓW NA PÓŁKACH I REGAŁACH W MIARĘ ICH WYSPRZEDAŻY, UTRZYMANIE STAŁEGO PORZĄDKU, CZYSTOŚCI W MIEJSCU PRACY NA SALI SPRZEDAŻOWEJ I ZAPLECZU, PRZESTRZEGANIE ZASAD HIGIENY PRZY OBSŁUDZE NABYWCÓW, HIGIENY OSOBISTEJ ORAZ HIGIENY I ESTETYKI MIEJSCA PRACY, UWIDACZNIANIE CEN I INNYCH OZNACZEŃ NA TOWARACH, PORZĄDKOWANIE TOWARU W CZASIE PRACY, BIEŻĄCE UZUPEŁNIANIE GO NA PÓŁKACH ORAZ USUWANIE RESZTEK POWSTAŁYCH W TOKU PRACY, WYKONYWANIE PRACY W SPOSÓB ZGODNY Z PRZEPISAMI BHP I PPOŻ, UŻYWANIE PRZYDZIELONEJ ODZIEŻY OCHRONNEJ I ROBOCZEJ
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

KSIĄŻECZKA ZDROWIA DLA CELÓW SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNYCH

Miejsce pracy:

Kędzierzyn-Koźle

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kędzierzynie-Koźlu