Stanowisko pracy:
 

OFERTY PRACY

Praca: Pracownik obróbki drewna


Powiatowy Urząd Pracy w Opolu
Pracownik obróbki drewna
Miejsce pracy: Murów
Numer: StPr/24/1986
OBOWIĄZKI:
CIĘCIE, UKŁADANIE DREWNA, ZBIJANIE PALET
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe


Wymagania inne:

MILE WIDZIANE UMIEJĘTNOŚCI PRACY W ZESPOLE ORAZ CHĘĆ PRACY

Miejsce pracy:

Murów


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu

APLIKUJ TERAZ

Najnowsze oferty pracy

Koordynator serwisu

Blattin Polska Sp. z o.o.
opolskie/ Siedlec (pow. strzelecki, gm. Izbicko), k/Izbicka

WYMAGANIA: wykształcenie min. średnie o profilu samochodowym (budowa maszyn), prawo jazdy kategorii B, znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego w mowie i piśmie w stopniu komunikatywnym, biegła znajomość obsługi komputera i...
Dodane: dzisiaj

Mechanik Maszyn Rolniczych

Blattin Polska Sp. z o.o.
opolskie/ Siedlec (pow. strzelecki, gm. Izbicko), k/Izbicka

WYMAGANIA: znajomość zagadnień z zakresu mechaniki, elektryki i hydrauliki, doświadczenie na stanowisku mechanik lub elektromechanik, aktualne uprawnienia spawalnicze MIG/MAG będzie dodatkowym atutem, samodzielność, zaangażowanie,...
Dodane: dzisiaj

Operator wózka widłowego, Magazynier

Stegu Sp. z o.o.
opolskie/ Opole

Od kandydatów do pracy na tym stanowisku oczekujemy: doświadczenia w obsłudze wózków widłowych i obsłudze magazynu wysokiego składowania, dyspozycyjności do pracy, umiejętności do pracy w zespole. Zakres obowiązków: załadunki oraz...
Dodane: dzisiaj

Ślusarz

Powiatowy Urząd Pracy w Nysie
opolskie/ Pakosławice

Obróbka metalu z wykorzystaniem narzędzi typu prasa, wiertarka, szlifierka Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne: bez szczególnych wymagań - osoby do przyuczenia na stanowisku pracy
Dodane: wczoraj